Kontakt

Tel.: +421 948 333 123    Email: info-ZVNC-cityrealitybratislava.sk                      

sk en
Vyhľadávanie

V ponuke je 26 nehnuteľností.
Maklér mesiaca 5/2024
Mgr. Lenka Hagarová
Mgr. Lenka Hagarová +421 948 333 123
Ďakujem za Vašu prejavenú dôveru.
Novinky a aktuality
Záujem o nehnuteľnosti výrazne rastie Záujem o nehnuteľnosti výrazne rastie
Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás.   Je vaším najväčším snom zaobstarať...
RK City Reality Bratislava Nehnuteľnosti na predaj v Bratislave a v okolí. Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné...
Služby - posúdenie hodnoty Vašej nehnuteľnosti Pre našich klientov zabezpečíme: ·    Sprostredkovanie predaja nehnutelnosti ·   ...

Máte otázky? Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

Kontaktujte nás!

Nehnuteľnosti na predaj v Bratislave a v okolí.

Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné nehnuteľnosti v meste Bratislava a okolie ? Ponúkame široký výber nehnuteľností, kde môžete nájsť byty, domy alebo iné nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom. Nehľadajte, našli ste!.

Kancelária so skúsenosťami - Realitná kancelária City Reality Bratislava.

Makléri pôsobiaci v tejto kancelárii sú sk skúsení odborníci, ktorí Vám budú vedieť ochotne pompomôcť a zodpovedať na všetky otázky týkajúce sa predaja, kúpy, či prenájmu Vašej nehnuteľnosti.

Prácu realitnej kancelárie berieme zodpovedne, keďže vieme, že predaj resp. kúpa alebo prenájom nehnuteľnosti a súvisiace finančné operácie, môžu bezpečne zvládnuť predovšetkým fundovaný makléri s potrebnými znalosťami a skúsenosťami v danej oblasti. Naša kancelária spolupracuje s advokátskou kanceláriou na zabezpečenie celého právneho servisu.

Naši makléri Vám pomôžu zorientovať sa v realitnom trhu a okrem toho pre Vás zabezpečíme aj kompletný právny servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľnosti. Či hľadáte luxus alebo ekonomické bývanie, realitná kancelária City Reality Bratislava. a jej makléri sú tu pre Vás.

Ak ide o nehnuteľnosť, zavolajte nám. Vopred ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru.