Kontakt

Tel.: +421 948 333 123    Email: info-ZVNC-cityrealitybratislava.sk                      

sk en
Vyhľadávanie

V ponuke je 39 nehnuteľností.
Maklér mesiaca 2/2021
Viktor Strelec
Viktor Strelec +421 918 404 251
"Jediný spôsob ako robiť dobre svoju prácu, je milovať to, čo robíš." Steve Jobs
Novinky a aktuality
Záujem o nehnuteľnosti výrazne rastie Záujem o nehnuteľnosti výrazne rastie
Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás.   Je vaším najväčším snom zaobstarať...
RK City Reality Bratislava Nehnuteľnosti na predaj v Bratislave a v okolí. Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné...
Služby - posúdenie hodnoty Vašej nehnuteľnosti Pre našich klientov zabezpečíme: ·    Sprostredkovanie predaja nehnutelnosti ·   ...

Máte otázky? Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

Kontaktujte nás!
Osobná stránka makléra

 

Viktor Strelec

Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj, Maklér Strelec.

 
Nedarí sa vám predať vašu nehnuteľnosť? A máte správne nastavenú cenu? Pretože práve tá býva zvyčajne najväčším problémom pri predaji. Väčšinu kupujúcich odrádza vysoká, alebo naopak nízka cena, ktorá je až príliš podozrivá. Ak si nie ste istí, kontaktujte ma a spoločne stanovíme cenu, ktorá bude vyhovovať nielen vám, ale aj vašim potenciálnym kupujúcim.
Dobrá zmluva je v realitnom obchode veľmi dôležitá rovnako pre kupujúceho ako aj predávajúceho. Musí chrániť a neznevýhodňovať ani jednu zmluvnú stranu. Spolupráca s človekom, ktorý sa v realitnom obchode vyzná a má v tejto sfére dostatočnú prax sa vám vždy vyplatí.
 
Začínam ponukou a návrhom - našou, alebo dotvorenú podľa vašich predstáv. Končím prípravou  a úspešným dokončením predaja a následnej kúpy nehnuteľnosti. Naše ponuky pripravíme na nasťahovanie.
Nepoznám neriešiteľnú situáciu. Každý deň rieším potreby a názory našich klientov a ku každému pristupujem individuálne.
 
Sprostredkovateľ na realitnom trhu (tzv. maklér) je nezávislým samostatným sprostredkovateľom realizácie obchodu, zastupujúci rovnako záujmy klienta, ktorý ho tým poveril (s vysokou odbornou starostlivosťou), ako aj klienta druhej strany.
 
 
Na základe skúseností z iných oblastí podnikania, stavebnej investičnej činnosti a v oblasti služieb, som si veľmi dobre vedomý toho, že učiť sa na vlastných chybách stojí nielen čas, energiu, ale aj peniaze. Obráťte sa na mňa, rád vám poradím a ušetrím kopec starosti.
Snívate o vlastnom bývaní? Snami sa Váš sen môže stať skutočnosťou.
 
Postavte si cieľ, ktorý považujete za dostatočne dôležitý, za významný a pre vás efektívny, potom dostanete chuť svoj cieľ aj realizovať. A práve slovíčko chuť je synonymom motivácie. Ak si dáte cieľ, ktorý je pre vás dostatočne stimulujúci a zaujímavý, začnete byť motivovaní. Ak máte chuť, ste motivovaný.
 
To znamená, ak chcete, aby vám motivácia pomáhala dosiahnuť výsledky, mali by ste si dať také ciele, ktoré vás – zmotivujú. Teda budú mať pre vás efekt, ktorý vám stojí za námahu. To je motivácia. Preto sa odporúča, aby cieľ bol ambiciózny, taký, čo vás priťahuje, ale realizovateľný. Primalý cieľ by vám nestál za námahu a nereálny cieľ by ste vzdali. Pri motivácii a dosahovaní úspechu je asi najväčším problémom fakt, že človek dosiahne odmenu až s oneskorením. To je v úplnom protiklade voči mysleniu nemotivovaných ľudí.